W asortymencie posiadamy produkty, które pozwalają w prosty, skuteczny, estetyczny oraz bezpieczny sposób zamocować nakładki na schody, które minimalizują ryzyko poślizgnięcia oraz upadku. Maty antypoślizgowe na schody – bo o nich mowa – nie wymagają stosowania taśm samoprzylepnych czy też kleju. Zostały tak zaprojektowane, żeby bez problemów zasysały się do schodów oraz nakładek. Dzięki temu nie przesuwają się ani nie zwijają i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, ułatwiają utrzymanie w czystości nakładek, które można ściągnąć i umyć bez konieczności skomplikowanego odklejania i przyklejania z powrotem.


Maty antypoślizgowe na schody od MrCarpet.pl

Oferowane przez nas produkty nie są przeznaczone do użytku samodzielnego, co oznacza, że nie można chodzić po nich bezpośrednio. Sprawdzają się one wyłącznie w połączeniu z nakładkami – są one dostępne w naszym sklepie. Produkty te sprawdzą się zarówno w prywatnym domach i mieszkaniach, jak i w firmach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej.


Przy każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat wymiarów, właściwości oraz zastosowania. Produkty są ponadto dostępne w kilku kształtach (prostokąt, trapez, półkrąg), co pozwala na idealne dopasowanie do konkretnego przeznaczenia. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem MrCarpet.pl, a w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Antypoślizgowa Mata POD NAKŁADKI NA SCHODY Antypoślizgowa Mata POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata/Włóknina do montażu POD NAKŁADKI NA SCHODYNakładki na schody sprzedawane są osob..

4.99 zł Cena netto: 4.06 zł

Antypoślizgowa Mata Prostokąt POD NAKŁADKI NA SCHODY Antypoślizgowa Mata Prostokąt POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata Prostokąt POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata/Włóknina do montażu POD NAKŁADKI NA SCHODYKSZTAŁT prostokątnyNakładki na schody ..

4.99 zł Cena netto: 4.06 zł

Antypoślizgowa Mata Trapez POD NAKŁADKI NA SCHODY Antypoślizgowa Mata Trapez POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata Trapez POD NAKŁADKI NA SCHODY

Antypoślizgowa Mata/Włóknina do montażu POD NAKŁADKI NA SCHODYKSZTAŁT: TRAPEZNakładki na schody sprz..

4.99 zł Cena netto: 4.06 zł

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Strony)