Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu nakładek / dywaników na schody, zarówno w rozmiarze standardowym, jak i w wymiarach nietypowych ( również na schody zabiegowe), wykonywanych na indywidualne zamówienie i życzenie Klienta.


 Ponadto , do zamówionych nakładek oferujemy możliwość zakupu pasującego do kompletu dywanika na półpiętrochodnikadywanu lub wycieraczki.


 Z oferowanych wykładzin dywanowych, wykonujemy również dywany na wymiar (rozmiary wystawione na aukcjach), które,na życzenie Klienta docinamy i obszywamy do odpowiedniego rozmiaru zupełnie GRATIS !!!!


 W naszej ofercie znajdziecie Państwo również, wysokiej jakości ekskluzywne chodniki  3D, które dzięki nowoczesnej technologii produkcji , posłużą Państwu przez długie lata.


 Dziękujemy za zaufanie oraz pozytywny odbiór, zarówno naszych produktów, o  które zawsze staramy się, aby były jak najwyższej jakości, co potwierdzają Państwa opinie, oraz za docenienie naszych starań w dziedzinie dbania o obsługę i zadowolenie naszych Klientów.


Z poważaniem

Zespół MrCarpet